• galanhost
  • galanhost
  • galanhost
  • galanhost

سرور اختصاصی لینوکس

ارائه دهنده خدمات سرور اختصاصی (Dedicated server) بر روی یکی از بهترین دیتاسنترهای جهان است. این خدمات بر روی دیتاسنتر Equnix واقع در شهر شیکاگو ارائه می‌گردد. این ابرکمپانی دارای بیش از ده دیتاسنتر در ۴ قاره و میزبان مهمترین وب سایت های دنیا است.

سرور اختصاصی در صورتی که شما دارای سایت های مهم یا پربازدیدی هستید که احتیاج به خدماتی بالاتر از سرویس های اشتراکی میزبانی وب دارد، می توانید با تهیه یکی از سرورهای اختصاصی ما مدیریت و کنترل کامل سرور خود را مستقیما به دست بگیرید. همچنین شما می توانید با استفاده از سرورهای قدرتمند ما خود به یک میزبان حرفه ای وب تبدیل شوید.
سرور اختصاصی در صورت تمایل شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای اندک مدیریت، پشتیبانی و به روز رسانی سرور خود را به تیم پشتیبانی مجرب ما سپرده و از استفاده‌ی بدون دردسر سرور خود لذت ببرید.
سرور اختصاصی حداقل مدت پرداخت و خرید سرورهای اختصاصی ما برای ابتدا (راه اندازی) سه ماهه می باشد. همچنین در صورت پرداخت یک ساله ۱۰ درصد تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.
سرور اختصاصی جهت آگاهی از پاسخ سوالات متداول در زمینه سرور اختصاصی، به لینک‌های کناری مراجعه نمایید.
سرور اختصاصی به دلیل نوسان نرخ دلار، احتمال کمی تغییر در تعرفه‌های درج شده در پلان‌های زیر وجود دارد. جهت اطلاع از قیمت‌های قطعی و دریافت مشخصات بیشتر سرورهای اختصاصی ما می‌توانید در وقت اداری با شماره تلفن  بخش پشتیبانی ما تماس حاصل نمایید.