• galanhost
  • galanhost
  • galanhost
  • galanhost

معاون مطبوعاتي اداره کل ارشاد قم خبر داد: پوشش خبري انتخابات مجلس نهم توسط 80 خبرنگار

Written by on March 2nd, 2012. Posted in اخبار عمومی

معاون مطبوعات و تبليغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان قم گفت: رسانه‌هاي استان قم در ايام قبل از انتخابات نهمين دوره مجلس 1500 صفحه خبر توليد کردند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) منطقه قم، بيش از 80 خبرنگار محلي استان و خبرنگاران نشريات سراسري و خبرنگاران عکاس و سايت‌هاي خبري و خبرگزاري‌هاي داخلي و خارجي از حضور شکوهمند مردم قم در انتخابات عکس، خبر، گزارش و مصاحبه تهيه مي‌کنند.
محمد خامه يار افزود: به منظور ايجاد وحدت رويه و ساماندهي خبرنگاران براي همه خبرنگاراني که تمايل به تهيه خبر و گزارش دارند کارت شناسايي صادر مي‌شود و خبرنگاران با برخورداري از اين کارت شناسايي مي‌توانند در حوزه‌هاي رأي گيري حضور داشته باشند.
وي اظهار كرد: تاکنون خبرنگاران زيادي از کشورهاي مختلف براي ايجاد پوشش خبري مردم قم و گقت‌وگو با شهروندان قمي تقاضاي حضور در اين شهر را داشته‌اند.
خامه يار در ادامه عنوان کرد: خبرنگاران عکاس روزنامه‌هاي سراسري در کنار عکاسان قمي در روز جمعه 12 اسفند به فعاليت خبري جهت تهيه عکس و گزارش وارد اين شهر خواهند شد.
وي ابراز كرد: مصاحبه و گفت‌وگو با مردم و تهيه گزارش از فضاي موجود انتخاباتي از جمله درخواست‌هاي خبرنگاران خارجي جهت حضور در قم در ايام تبليغات انتخاباتي است که در اين ميان خبرنگاران يک روزنامه انگليسي، يک روزنامه کلمبيايي و يک موسسه خبري امريکايي تقاضاي حضور در اين شهر و تهيه خبر، عکس و گزارش نموده‌اند.
معاون مطبوعات و تبليغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي خاطرنشان کرد: قرار است بسياري از اين خبرنگاران از حضور مردم در پاي صندوق‌هاي رأي و حضور مراجع عظام تقليد و علما گزارش، عکس و خبر تهيه کنند

منبع خبر : http://www.isna.ir